Witaj. Jestem Ireneusz Purgatorius, urodziłem się w 1983 roku i pochodzę z miasta Kutna, znajdującego się w środkowej części Polski. Stworzyłem ten blog aby podzielić się wiedzą, pasją na temat turystyki rowerowej. Staram się by blog zawierał rzetelne i aktualne informacje -przez co wpisy ulegają z czasem zmianą. Obecnie znajdujesz się na stronie głównej bloga -będą tu zamieszczane tymczasowe informacje.

Od czasu do czasu pojawiają się różne akcje w celu grawerowania rowerów przez Powiatową Policję w Kutnie.Jednakże można również zadzwonić na numer 24 253228 i dowiedzieć się, kiedy można zgłosić się z rowerem.

Zapraszam do „Spisu treści (link)” dzięki któremu można łatwo znaleźć interesujący wpis. Jeśli szukasz zdjęć z rajdów rowerowych możesz zajrzeć na fan page tego bloga.

2 odpowiedzi na „

  1. maja & aneta pisze:

    Pasja, którą warto się dzielić. Trzeba docenić urokliwe miejsca, które znajdują się w naszej okolicy! I nie potrzeba dużych nakładów finansowych, by odkryć naprawdę wspaniałe miejsca. Rower jest czymś więcej niż środkiem transportu :)

  2. Rower to nie tylko środek transportu, ale sposób na integracje rodziny. Zaraziłem tym swoją żonę i dzieciaki. Teraz wszyscy w 4 przemierzamy polskie szlaki i ścieżki rowerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>